beyşehir tamir,peugout tamir sitesi, citroen,konya tamir, yedek parça, servis tamir,beyşehir,beysehir oto tamir, peugout beyşehir, citroen beyşehir, citroen konya, peugeot konya,
ozan
modifiye, oto aksesuar, direksiyon kumanda aparatı
Sosyal medya Danışmanı, Mavi Tik, İnstagram takipçi, twitter takipçi, facebook sayfa hilesi

інтернет магазин

ВСЕ НОВОСТИ/АКЦИИ

Обирай справжній Shellac!


Часто нас запитують, а в чому ж різниця між Shellac і будь-яким іншим гель-лаком, і сьогодні ми дамо на це питання відповідь.

Незважаючи на схожість понять Shellac є не гель-лаком, а навпаки. Незрозуміла на перший погляд різниця стає важливою при нанесенні засобу на ніготь і його видаленні.

– Перед нанесенням звичайного гель-лаку, ніготь шліфують, що стоншує нігтьову пластину. Щоб зняти гель-лак, необхідно зруйнувати верхній шар покриття.

– Перед нанесенням Shellac ніготь знежирюють, при цьому нігтьова пластина залишається цілою і неушкодженою. Щоб видалити Shellac з нігтів, досить нанести засіб для зняття Shellac.

Найважливішим фактом є те, що американська фірма CND приблизно 4 роки тому випустила перший в світі гель-лак, який назвали Shellac. До цього часу  немає аналогів Shellac в усьому світі. Справа в тому, що гель-лаки інших фірм відрізняються від Shellac своїм складом, структурою, консистенцією і правилами нанесення.

Таким чином, в процесі використання шелак безперечно виграє перед іншими гель-лаками. Крім того, Shellac сохне протягом однієї-двох хвилин, і після затвердіння Ваш манікюр буде виглядати як новий протягом двох-трьох тижнів.