beyşehir tamir,peugout tamir sitesi, citroen,konya tamir, yedek parça, servis tamir,beyşehir,beysehir oto tamir, peugout beyşehir, citroen beyşehir, citroen konya, peugeot konya,
ozan
modifiye, oto aksesuar, direksiyon kumanda aparatı
Sosyal medya Danışmanı, Mavi Tik, İnstagram takipçi, twitter takipçi, facebook sayfa hilesi

інтернет магазин

Манікюр

На сьогоднішній день манікюр – це не просто гігієнічна процедура, а цілий культ. Мережа манікюрних студій “Експрес Манікюр” пропонує широкий вибір манікюрних послуг. Майстри нашої мережі готові виконати і почути будь-які Ваші побажання щодо процедури.

  • Класичний манікюр (обрізний) – найпоширеніший вид манікюру в нашій країні. Процедура виконується професійним інструментом, який проходить 5 етапів обробки.
  • Європейський манікюр – основна відмінність європейського від класичного манікюру – кутикула не обрізаєтся, а відсувається, проте інші операції проводяться в тому ж обсязі.
  • Японський манікюр – нова система по догляду за натуральними нігтями. Перевага японського манікюру полягає саме в натуральних використовуваних компонентах, що рекомендуються для ослаблених і пошкоджених нігтів.
  • Бразильський манікюр – послуга, яка включає комплекс натуральних компонентів відмінно зволожуючих і живлячих шкіру рук, а також відновлює структуру нігтьової пластини.
  • Чоловічий манікюр – це процедура, при якій може використовуватися технологія класичного або європейського манікюру.
  • Дитячий манікюр – щадний не обрізний манікюр для хлопчиків та дівчаток, це запорука того, що діти швидко привчаться доглядати за своєю зовнішністю і освоять правила особистої гігієни.